subpage-img

Profil společnosti

CHEMPEX-HTE je vysoce odbornou projektovou a dodavatelskou organizací v rafinérském a petrochemickém průmyslu. Naší hlavní činností je projektování a dodávání trubkových pecí, systémů využití odpadního tepla spalin a hořákových systémů.

Odbornost našich zaměstnanců se započala utvářet ve významné státní průmyslové skupině a od roku 1991  pokračuje vývoj v soukromé akciové společnosti. Kolektiv zaměstnanců je stabilizován již více než 25 let a  postupně je rozšiřován o perspektivní  zaměstnance na pozicích projektantů strojní a technologické projekce.  Spolupracujeme s významnými vědeckými ústavy a přinášíme inovace a nová řešení na základě potřeb zákazníků.  

Hlavním znakem vývoje společnosti je stabilní a trvalý růst. V současné době jsme finančně silná  a zdravá firma, která je schopna realizovat velké zakázky v tuzemsku i v zahraničí.        

Společnost má významné postavení na trhu jako dodavatel trubkových ohřevných pecí.  Významnými odběrateli našich produktů a služeb jsou rafinérie v Česku (Litvínov, Kralupy) a Slovensku (Bratislava). V posledních letech se zvyšuje  podíl dodávek do zahraničí. Nejvýznamnější exportní země jsou Rusko, Německo,  Polsko, Bělorusko, Ukrajina, Litva, Irák a Sýrie. 

Dlouhodobým cílem je zajištění stabilního růstu podniku, konkurenceschopnost a rozvoj pozice na trhu, posilování důvěry a dobrého jména u našich zákazníků a ostatních obchodních partnerů. 

Naši odběratelé